Biežāk uzdotie jautājumi

Mājas lapas izstrādes cenas

STARTPAGE piedāvā divus variantus. Izveido mājas lapu pats, par 9 EUR mēnesī vai izveidot manā vietā sākot no 149 EUR.

Vai es varēšu lietot savu domēnu?

Jums ir divas iespējas. Lietot savu domēnu vai lietot startpage.lv domēnu, piemēram, tavalapa.startpage.lv

Vai es varu atteikties no pakalojuma

Jūs varat atteikties no Startpage.lv sniegtajiem pakalpojumiem jebkurā laikā. Par atteikuma tiesībām vairāk lasiet atteikuma tiesības un Distances Līgums sadaļās

Vai Jūs izstrādājat arī reklāmas materiālus, unikālas mājas lapas dizainu?

Mēs nodrošinam vairāk nekā 50 dažādus web servisa, pakalpojumus, ieskaitot grafiskā dizaina izstrādi, logo izveidi, mājas lapu izstrādi, satura izveidi, SEO pakalpojumi, Interneta veikalu izveide. Daram visu, kas saistīts ar WEB, arī nestandarta risinājumus. Ja Jums ir specifiskas prasības, droši aizpildiet kontakta formu vai zvaniet mums un mēs spēsim rast labāko risinājumu Jūsu biznesa vajadzībām.

Kas ir mājas lapas domēns?

Mājas lapas domēns, jeb nosaukums ir Jūsu mājas lapas adrese, pēc kā Jūsu apmeklētaji Jūs spēj atrast internetā. LV domēna reģistrācija nic.lv, citu domēnu reģistrācija godaddy.com. Ja Jums nepieciešams palīdzēt izvēlties domēna vārdu Jūsu mājas lapai, biznesam, droši sazinities ar mums.

Cik ātrā laikā iespējams izveidot mājas lapu?

Startpage.lv mājas lapa ir būvēta tieši uz to pašu konstruktoru, platformu, ko mēs piedāvajam Jums. Startpage.lv ir tapis 3 dienu laikā, ieskaitot saturu. Vidējas lapas izveides laiks ir atkarīgs no tā, cik ātri Jūs spējat radīt saturu, par pārējo parūpēsies Startpage.lv komanda. Ja izvēlaties mājas lapu izveidot pašu spēkiem, vidēji vienas, divu dienas laikā Jūsu mājas lapa ir gatava.

Vai es varu pats hostēt izveidoto mājas lapu?

Protams, vienīgi šada iespēja ir plānam izveidot mājas lapu manā vietā, vai vienreizēja pilna migrācijas maksa 50 EUR uz Jūsu mājas lapas hostingu. Pārnešanu veicam pēc pieprasījuma un mājas lapa tiek pārvietota 3 darba dienu laikā

Sāc veidot savu mājas lapu jau šodien

Izveido savu mājas lapu ātrāk nekā stundas laikā. Lielisks serviss par lielisku mājas lapas cenu.